کتاب ۳۰۱ مدار الکترونیک

کتاب ۳۰۱ مدار الکترونیک

این کتاب نیز یکی دیگر از مجموعه کتابهای معروف و مشهور سری ۳۰۰ از انتشارات الکتور الکترونیکس انگلیس می باشد . الکتور انگلیس ناشر ماهنامه بی نظیر elektor در زمینه الکترونیک ، مدارات ، مقالات ، نوآوریهای روز دنیا ، ایده های طراحی و … می باشد . این مجله ماهنامه برای کلیه علاقه مندان به دانش الکترونیک در سراسر دنیا از جمله ایران دارای جایگاه و ارزش خاصی است و می توان گفت یکی از قدیمی ترین و معتبر ترین مجلات الکترونیک در دنیاست .این نشریات از اهمییت بسیار بالایی برخوردار است چرا که هر ساله محتوی لا اقل ۱۰۰ مدار صد در صد عملی بسیار جذاب و جالب است که ساخت آن برای کلیه دوست داران فن الکترونیک بسیار ارزشمند خواهد بود.

و اما کتاب های سری ۳۰۰ این ناشر چیست ؟

هر ۲ سال یک دفعه کمپانی الکتور انگلیس از میان ماهنامه های خود بهترین و جالب ترین و کاربردی ترین مداره را انتخاب کرده و آن را در قالب کتابی عرضه می کند که این مجموعه را با عنوان کتاب های سری ۳۰۰ معرفی کرده است.

اولین سری این کتابها که همان کتاب ۳۰۰ مدار عملی است تقریباً مربوط به زمانی حدود ۳۰ سال پیش است . البته این کتاب هم اکنون نیز ارزشمند بوده و مدارات ارزنده آن هنوز جایگاه خود را دارند. مدارات هر یک از این کتاب ها به چندین بخش تقسیم شده اند مثل :

سیستمهای صوتی و hi-fi

ایده های مداری و طراحی

کامپیوترها و ریزپردازنده ها

مدارهای عمومی

منابع تغذیه و شارژرها

رادیو ، تلویزیون و ویدئو

اندازه گیری و آزمایش

مدارات دوچرخه و اتومبیل

مدارات موسیقی

مدارات فرکانس بالا

مدارات تفننی و سرگرمی

مدارات باغ و خانه

افرادی که لا اقل یکی از این مجموعه کتابهای بی نظیر و دوست داشتنی را دیده باشند به ارزش آن آگاهند و هرگز نمی توانند حتی از یکی از کتابهای این سری چشم پوشی کنند چرا که هر بار که این کتابها را ورق بزنید بی گمان چندین مدار آن شما را جذب کرده و نمی توانید از ساختن آن بگذرید

دانلود رایگان کتاب ۳۰۱ مدار الکترونیک

حجم فایل : ۷۳٫۲ مگابایت

تعداد صفحات : ۳۴۶ صفحه

 

 

 

 

مدیر سایت

نویسنده: مدیر سایت